W ofercie: Blachodachówka, Blachy z filcem, z posypką, trapezowe. Panele i akcesoria dachowe, Systemy rynnowe, Więźby, Deski

  • PANEL DACHOWY "na rąbek"
Odpowiadając na coraz bardziej rosnące potrzeby rynku względem zastosowań pokryć dachowych o tradycyjnym wyglądzie uzupełniamy swoją ofertę o panel dachowy. Blachy na rąbek stojący to rozwiązanie stosowane od lat w budownictwie. Doskonale wygląda zarówno na budynkach współczesnej architektury ale też i obiektach sakralnych i sprawdza się przy renowacji obiektów zabytkowych.
Panel dachowy 1 Panel dachowy 2 Panel dachowy 3
(kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)
Największą zaletą tego wyrobu jest to, że łączy w sobie tradycyjny wygląd wraz z nieporównywalną prostotą i szybkością montażu w stosunku do tradycyjnych blach. Umożliwia to konstrukcja panelu na tzw. "zatrzask".
Zastosowania tego wyrobu nie ograniczają się już tylko do obiektów będących pod nadzorem konserwatora zabytków ale znajdują również coraz większe grono zwolenników wśród deweloperów, właścicieli domów jednorodzinnych czy też przy remontach obiektów publicznych. Znakomicie sprawdza się w każdych warunkach klimatycznych.
MAPA STRONY | POLITYKA PRYWATNOŚCI
design by progbit